postheadericon Методики раннього розвитку

detishkiНапевно, Ви – батько чудової дитини. І Ви погодитеся, що батьки краще за всіх знають, що необхідно їх дітям. І якщо Ви вважаєте, що підготовка дітей до школи повинна вестися відповідно до науково підтверджених і добре зарекомендуваних себе на практиці методиками раннього розвитку, Ви абсолютно праві.

Які методики ми використовуємо в “Школа-ла”

У дошкільному центрі раннього розвитку “Школа-ла” ми застосовуємо такі методики:

• Методика Дьєнеша – розвиток математичних та аналітичних здібностей в ігровій формі з використанням «Логічних блоків».
  • Методика Нікітіних – визнана у всьому світі система раннього розвитку дітей, в основі якої лежать принципи педагогіки співробітництва: ідея унікальності особистості, поділ за інтересами, взаєморозуміння вчителя і учня.
  • Методика Шелєстової – мабуть, найефективніша на сьогоднішній день система навчання дітей читання і грамоти.
  • Методика Шкваріной – навчання англійській мові для дошкільнят в ігровій формі закладає основи успішного вивчення іноземної мови.

Корисні матеріали

Запис та деталі за номером:

+380 96 946 51 64;

Чекаємо Вас за адресом: с. Софіївська Борщагівка, вул. Райдужна 53/1.