postheadericon Запрошуємо дітей до вивчення турецької мови.

Без названияЗважаючи на тісні міжнародні зв’язки між Україною та Туреччиною,  особливої актуальності набуває вивчення турецької мови.

Розпочавши вивчення мови зараз, ваші діти зроблять перший великий крок у її подальшому освоєнні, що набагато спростить цей процес у майбутньому.

У  нашому центрі діти вивчатимуть турецьку мову  в цікавій ігровій формі, засвоюючи онови лексики, будуючи прості діалоги, співаючи пісень та вивчаючи вірші турецькою мовою. Таке навчання стане не лише дуже корисним,  адже розвиватиме пам’ять, уяву, гнучкість мислення ваших дітей, а і дуже цікавим.

При систематичному відвідуванні наших занять, за рік ваші діти вивчать кольори, назви тварин, частини тіла, зможуть називати свої улюблені іграшки, будувати прості діалоги турецькою мовою.