postheadericon Дошкільний розвиток Києво-Святошинський р-н

detkiДитячий центр раннього розвитку «Школа-ла»  – це саquality essay writers! Це завжди ефективні методики дошкільного навчання, сертифіковані спеціалісти та безмежна любов до дітей!

Як ми працюємо?

Ранній розвиток і виховання дитини – дуже важливий період для кожного з батьків. Для цього на допомогу нам приходять дитячі центри розвитку. Нині вони грають важливу роль, і до цього потрібно підійти дуже відповідально.
Наш дитячий центр раннього розвитку «Школа-ла»  – це найефективніші методики дошкільного навчання!
У нашому центрі раннього розвитку здійснюється підготовка до школи і ваша дитина зможе отримати дошкільну освіту, яка також послужить їй відмінною адаптацією до нового відповідального кроку у власному житті. 

Заняття проходить із діттками від 4х до 7 років

pochemychkiВікові категорії:

Дошкільне навчання 4 роки
Дошкільне навчання 5 років
Дошкільне навчання 6 років
Дошкільне навчання 7 років

Дошкільне навчання у нашому Центрі базується на гармонійному розвитку особистості дитини: інтелектуального, фізичного та творчого. Розвиток мовлення, логічного та критичного мислення, математичних здібностей, базових знань економіки, хореографія, музика, малювання та ліплення – це неповний перелік того, чим дітки займаються з нами з превеликим задоволенням! 

Це важливо

Курс навчання проходить у повній відповідності з програмами, затвердженими Міністерством освіти та науки України, із застосуванням методик  Дьєнеша, Нікітіних, Шелєстовой, Шкваріной. 
З радістю екаємо на наших маленьких відвідувачів!

 

Є питання? Телефонуйте: +38(096)946 5164