postheadericon Підготовка дитини до школи 4х років

4 роки – це вік, коли дитина катастрофічно вимагає уваги до себе. Батьки просто зобов’язані зайнятися її вихованням і підготувати до школи. Якщо Вам здається, що це все ще маленьке дитя, яке нічого не розуміє – ви помиляєтеся.

Що необхідно дітям?

Саме зараз батькам необхідно налагодити контакт зі своїм чадом, а також допомогти йому знайти спільну мову з оточуючими, адже зовсім скоро він буде спілкуватися зі своїми однолітками, і пристосовуватися до особливостей школи і навколишнього світу, розмовляти з однокласниками, вибудовувати свої особисті переваги і інтереси і формувати характер.

Чому повинні навчитися батьки?

У цей період дитині необхідно грати в різноманітні ігри, а батьки, в свою чергу, повинні сприяти її інтелектуальному розвитку. Більшість мам і тат не вміють займатися з дітьми, допомагати їм розумово, фізично і психологічно розвиватися: одним не вистачає на це часу, іншим – досвіду, тому більшість вдаються до допомоги фахівців.

Виховаємо дітей достойно

Хороший спеціаліст, як відомо, на ціну золота. Цього золота у нас більш, ніж достатньо. Ми допоможемо вашим діткам легко і невимушено розвиватися і вливатися в стрімку колію життя.