postheadericon Знання іноземної мови є актуальним

znanie_yazukov

Знання іноземних мов та спілкування в наш час є досить актуальним явищем. Тепер усі розуміють, що англійська мова – надійний друг і помічник дитини, і в сучасному світі без неї не обійтися. Багато дітей розпочинають вивчати англійську мову ще в дитячому садочку, і це правильно! Саме у цьому віці здатність сприймати та запам’ятовувати є найбільш високою. Вивчення іноземної мови в дошкільному віці допомагає дитині розвивати інтелект,здібності, пам’ять, уяву, розширює її світогляд.

У нашому центрі діти не тільки отримують задоволення від спілкування та навчання, а й одночасно пізнають щось нове, уроки англійської мови базуються виключно на занурення в англомовне середовище в ігровій формі. Головним нашим завданням при роботі з дітьми є введення дитини в світ англійської мови та культури на основі цікавих та захоплюючих ігор, дитячих пісень та відео лише англійською.

Ми ставимо собі за мету сформувати початкові практичні уміння з англійської мови в повсякденній і навчальній діяльності. Це досягається шляхом роботи з різноманітними навчальними, навчально-контролюючими пропедевтичними програмами. Оскільки заняття проходять в невеликій групі, діти легше засвоюють мовленнєві навички в ігровій атмосфері. Для навчання ми використовуємо підручники Happy Hearts видавництва Express Publishing, які скаладаються з 3 рівнів. Кожен розділ підручника включає в себе лексику з певної теми, веселі пісні,захоплююче відео та ігри. Дані підручники розвивають аудіювання, говоріння, готують дітей до сприйняття та навчання читання в ігровій формі: з музикою, рухами та цікавими картинками. Happy Hearts послідовно розвиває мовленнєві навички, а забавні герої книги Billy, Molly и Kenny the cat не залишать байдужими жодну дитину!

Шановні батьки!
Якщо Ваша дитина проявляє інтерес до англійської мови – приводьте її до нас.
Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина розмовляла англійською мовою і мала багато друзів – приводьте її до нас.
Якщо Ви ніколи не задумувались над цим і дитина ніколи не виявляла інтересу до англійської мови – спробуйте, приведіть її до нас!